top of page
bronzeplan HH.jpg

Studentské slevy

Canadian Medican center

VZPforForeigners.cz pomáhá studentům z více než 100 zemí světa. Více než 15 let úspěšně zapsána na více než 80 univerzitách a fakultách v České republice v úzké spolupráci s Pojišťovnou VZP a.s. „PVZP“ a

Hamilton Hudson s.r.o. pro studenty, kteří hledají alternativy tam, kde jsou k dispozici.

 

Tyto webové stránky jsou navrženy tak, aby vaše dokumenty o zdravotním pojištění Pojištovny VZP, a.s. byly DORUČENY okamžitě a za nejnižší studentské sazby.

Navštivte prosím tento odkaz pro důležité informace o vízech a všech požadavcích na zdravotní pojištění.

Ministerstvo vnitra ČR, Předpisy zdravotního pojištění

Pokud jste studentem prezenčního studia akreditovaného studijního programu ve věku 15 až 30 let a chtěl/a byste studentskou sazbu, musíte předložit potvrzení o studiu nebo platnou ISIC kartu vaší české vysoké školy, která potvrzuje váš zápis. Dopis musí být datován do 90 dnů od dnešního data.

*Sleva pro studenty nebude poskytnuta, pokud nebudou splněny výše uvedené požadavky.

Pro personalizované služby, jako je přepočet sazby nebo speciální požadavky na doručení papírových dokumentů. Odešlete prosím níže uvedený formulář, abyste obdrželi e-mailovou odpověď s možnostmi úsporných plateb, jako je přímý bankovní převod, který bude po schválení zaplacen v plné výši. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli dotazy a využijte vyhrazený prostor pro jakékoli speciální požadavky na doručení.

Najděte nejžádanější studentské ceny pro pojištění Komplexní Exclusive a Komplexní Plus. Oba plány splňují požadavky na dlouhodobé vízum a neodkladná péče v schengenském prostoru je automaticky zahrnuta.

*Žádost o exkluzivní plán podléhá schválení. Můžeme vyžadovat lékařské vyšetření nebo související lékařské zprávy. To může trvat několik dní nebo déle.

apply now pay later students
4 měsíce
5 měsíců
6 měsíců
12 měsíců
24 měsíců
Komplexní
6,780
8,350
9,820
18,540
33,030
Exkluziv
6,820
8,400
9,880
18,660
34,270

* Všechny sazby jsou uvedeny v Kč a mohou se změnit bez předchozího upozornění.

KOUPIT NYNÍ

SJEDNAT HNED A ZAPLATIT POZDĚJI:
bottom of page